Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve ödeme sırasındaki bilgi güvenliğinin sağlanması bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Türkiye’nin önde gelen bankaları ile birlikte çalışmaktayız.

thetableteller@gmail.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta, adres, telefon, fatura bilgileri vb.) sizlerden talep etmektedir. İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ele alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Toplanan bu bilgiler, thetableteller@gmail.com tarafından gerçekleştirilecek kampanyaların, müşterilere yönelik özel promosyon faaliyetlerinin, e-postaların sınıflandırma çalışmalarının kurgulanmasında kullanılabilmekte ve/veya sizlere teslim yapılabilmesi amacı ile lojistik ve kargo firmaları ile, işin işleyişi gereği müşteri menfaatlerinin gerektirdiği ölçüde bilmesi lazım gelen iş ortakları ve danışmanlık  hizmeti alınan kurumlar ile zorunlu hallerde sınırlı şekilde paylaşılabilmektedir. Bunlar dışında, aksi müşterilerimiz tarafından onaylanmadıkça bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

thetableteller@gmail.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda sınırlı ve ölçülü şekilde resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde thetableteller@gmail.com sunucularında tutulmamaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Ag Film Yapım Aş’ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman thetableteller@gmail.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla