Teslimat & İade Politikası

Siparişin Reddi

Ag Film Yapım Aş Firmasının internet sitesinden herhangi bir ürünü geri çekme ve/veya internet sitesindeki herhangi bir materyali veya içeriği kaldırma veya düzeltme hakkı her daim saklıdır. Ag Film Yapım Aş kendisine iletilen tüm siparişleri işlemek için tüm makul çabayı sarf edecek olsa dahi, bir siparişi aldıktan veya Müşteri’ye Sipariş Onayı gönderdikten sonra olağandışı durumların meydana gelmesi halinde siparişi yerine getirmeyi veya onaylamayı reddetme hakkını her zaman saklı tutar. Ag Film Yapım Aş, Müşteri’ye veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı, internet sitesinden herhangi bir ürünü geri çektiği, herhangi bir materyali veya içeriği kaldırdığı veya düzelttiği ya da siparişi aldıktan veya Sipariş Onayını gönderdikten sonra onu yerine getirmeyi veya onaylamayı reddettiği için sorumlu tutulamaz. Siparişin reddi durumunda Müşteri’ye mümkün olan en kısa zamanda bilgi verilir ve varsa ödenmiş olan tutarı Ag Film Yapım Aş Müşteri’ye iade eder.

 

Fiyat ve Ödeme

Ürünlerin fiyatı, internet sitesinde belirlendiği şekildedir. Ag Film Yapım Aş internet sitesindeki tüm fiyatların doğru olduğundan emin olmak için elinden geleni yapmasına rağmen, bu konuda hatalar meydana gelebilir. Müşteri’nin sipariş ettiği ürünlerin fiyatında bir hata bulunması durumunda Ag Film Yapım Aş, Müşteri’yi mümkün olan en kısa sürede bilgilendirerek Müşteri’ye siparişi doğru fiyat üzerinden onaylama veya siparişini iptal etme seçeneklerini sunar. Ag Film Yapım Aş Müşteri’ye ulaşamazsa siparişi iptal edilmiş kabul ederek ürünler için ödeme yapılan miktar Müşteri’ye iade edilir. İnternet sitesindeki fiyatlara KDV ve vergiler dahildir ancak teslimat ücreti dahil değildir ve bu ücret toplam tutara eklenerek toplam sipariş ücreti belirlenecektir.

 

Teslimat

Ag Film Yapım Aş ürünleri, müşterilerimize bir kargo şirketi ile gönderilmektedir. Siparişleriniz 7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmekte ve en geç 30 gün içinde teslim edilmektedir. Özel siparişleriniz için teslimat süresi tarafınıza ayrıca bildirilir.

Ag Film Yapım Aş olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

Tüm siparişler stoklarda bulunabilir olmasına bağlıdır. Tedarik sıkıntısı yaşandığında veya ürün artık stokta olmadığında, Ag Film Yapım Aş Müşteri’ye sipariş edebileceği benzer veya daha farklı kategori ve değerde ikame ürünler hakkında bilgi verme hakkını saklı tutar. Müşteri’nin ikame ürünleri sipariş etmek istememesi halinde, istenmeyen ikame ürün için ödemiş olduğunuz tutarı Ag Film Yapım Aş Müşteri’ye iade eder.

 

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi thetableteller@gmail.com  e-posta adresine bildirmeniz ve iadeyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Satın alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sırasında da ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 5 iş günü içerisinde adresinize gönderilecektir.

Müşteri isteği üzerine Müşteri’ye özel olarak hazırlanan siparişlerde ise iade ve değişim yapılması mümkün değildir.

 

Sipariş İptali

Siparişinizin iptali için thetableteller@gmail.com   adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade prosedürü işletilecektir.